Dnes je pondělí, 21. 5. 2018, 2:59:28

Svátek má Monika

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Světový den kulturního rozvoje

Mokrý máj - v stodole ráj.

Deštivý květen - žíznivý říjen.

czech point
K dispozici na našem obecním úřadě.

mojeID na našich stránkách!

Ti z vás, kteří navštěvují pravidelně naše internetové stránky, si určitě všimli, že se na nich objevila nová ikonka „mojeID“. Přes tuto službu se nyní můžete snadno a rychle přihlásit jak k novým anketám, tak i k několika tisícům dalších služeb na českém internetu. Nám na úřadě pak mojeID přináší nové možnosti v komunikaci s vámi, občany Horní Vsi. Více informací naleznete zde.

Registr oznámení

Zákon č. 159/2006 Sb., o střetu zájmů (novelizován zákonem 216/2008 Sb.), ukládá veřejným funkcionářům povinnost oznamovat skutečnosti (v obci Horní Ves mají tuto povinnost starosta obce pan Bc.ing.Petr Kapoun a místostarosta obce pan Ing. Milan Makovička), které umožňují veřejnou kontrolu jejich činností konaných vedle výkonu funkce veřejného funkcionáře, veřejnou kontrolu majetku nabytého za dobu výkonu funkce a dalších příjmů, darů nebo jiného prospěchu, získaných za dobu výkonu funkce, popřípadě finančních závazků, které veřejný funkcionář má. Tyto skutečnosti jsou veřejní funkcionáři povinni zveřejnit v registru oznámení, do kterého má každý právo bezplatně nahlížet a pořizovat si z něj opisy a výpisy.

Adresa registru oznámení :