
V pátek 19. června 2026 od 14:00 do 17:00 a v sobotu 20. června 2026 od 9:00 do 12:00 proběhne v průjezdu KZO čp. 14 sběr nebezpečného odpadu a vyřazeného elektrozařízení. Občané mohou odevzdat lednice, mrazáky, televize, počítače, plechovky od barev a chemické přípravky a další podobný odpad.
Společnost SOMPO oznamuje, že v pátek 19. června 2026 od 14:00 do 17:00 hodin a v sobotu 20. června 2026 od 9:00 do 12:00 hodin proběhne sběr nebezpečného odpadu a vyřazeného elektrozařízení v průjezdu KZO čp. 14. Tento sběr se zaměřuje na různé typy nebezpečného odpadu, jako jsou lednice, mrazáky, televize, počítače, plechovky od barev a chemické přípravky. Vyzýváme obyvatele, aby využili této příležitosti k ekologické likvidaci těchto zařízení a přispěli tak k ochraně životního prostředí. Děkujeme za spolupráci a zodpovědný přístup k odpadům.
Ti z vás, kteří navštěvují pravidelně naše internetové stránky, si určitě všimli, že se na nich objevila nová ikonka „mojeID“. Přes tuto službu se nyní můžete snadno a rychle přihlásit jak k novým anketám, tak i k několika tisícům dalších služeb na českém internetu. Nám na úřadě pak mojeID přináší nové možnosti v komunikaci s vámi, občany Horní Vsi. Více informací naleznete zde.

svoz-Horní Ves-2026.pdf Typ: PDF dokument, Velikost: 1 MB
Alikace pro:
APPLE a ANDROID
PRO STAŽENÍ KLIKNĚTE ZDE